Dveře a zárubně

Málokdo si dokáže představit, co dodá interiéru ten správný styl. Jsou to dveře a jejich designové provedení včetně moderního nebo klasického kování.
 

Vinylové dílce, pvc v metráži

pestrá nabídka různých textur, barev, vzorů a motivů; dokonalá imitace struktury různých povrchů; široké uplatnění; příjemný povrch, jednoduchá údržba, vysoká odolnost; voděodolnost - lepené i plovoucí varianty; perfektní tepelná vodivost;
 

dřevěné podlahy

Krása a teplo domova. Touha po kvalitě a životnosti. V té hrají prim dřevěné podlahy - stárnou spolu s námi. Jakékoli škrábance nebo nesrovnalosti lze přehlédnout, naopak je nutné je brát jako součást společného soužití.
 

Linoleum, korek

Linoleum je ekologický, antistatický a antialergický materiál, který svědčí všem alergikům na prach, roztoče či astmatikům. Korková podlaha plní funkci ekologického a zdravotně nezávadného materiálu s efektem přirozeného tepla a perfektní tlumivostí hluku a nárazů.  

Koberce, doplňky

V nabídce je široká škála provedení v různých barvách, potiscích a designu, v praktických šířkách od nejlevnějších až po luxusní.
 

laminátové podlahy

Laminátové plovoucí podlahy se velmi dobře hodí všude tam, kde potřebujete podlahy se vzhledem dřeva či dlažby a se schopnostmi odolat nástrahám každodenního života.